Czas realizacji zamówienia

Sklep internetowy QOQO.pl dokłada wszelkich starań, aby przesyłka do Państwa została nadana w jak najkrótszym czasie od momentu złożenia zamówienia.

UWAGA: nie prowadzimy sprzedaży stacjonarnej. Jedyną formą zakupu jest dokonanie zamówienia przez stronę qoqo.pl

Czas wysyłki jest liczony od momentu zaksięgowania wpłaty na firmowym koncie.

Dostawa Towarów odbywa się pod adres wskazany przez Klienta w trakcie składania Zamówienia.
W przypadku kiedy w ciągu dnia nie ma Państwa w domu, sugerujemy wybór wysyłki przez Paczkomaty inPost, lub w przypadku skorzystania z usług firmy kurierskiej wprowadzenie danych adresowych miejsca pracy.

Czas dostawy na obszarze Rzeczpospolitej Polskiej to zazwyczaj 1 dzień roboczy od momentu nadania przesyłki przez firmę kurierską. Czas Realizacji Zamówienia wynosi od 2 do 21 dni roboczych licząc od dnia złożenia Zamówienia przez Klienta.

Staramy się, aby Czas Realizacji Zamówienia był jak najkrótszy - większość Towarów wysyłamy w terminie 24-48 godzin (w dni robocze).

Przy każdym Towarze podany jest Czas Realizacji Zamówienia dla konkretnego Towaru ("Wysyłka w ciągu X dni/godzin").
Do tego czasu należy doliczyć Czas Dostawy (przeważnie 1 dzień roboczy).
W przypadku, kiedy Zamówienie składa się z kilku Towarów o różnym Czasie Realizacji Zamówienia, wysyłane jest dopiero po skompletowaniu całości Zamówienia, z uwzględnieniem wszystkich terminów.

W przypadku wyboru przez klienta sposobu płatności przelewem lub kartą płatniczą, czas realizacji zamówienia liczony jest od dnia uznania rachunku bankowego lub konta rozliczeniowego Sprzedawcy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl